Eindstand Wintercompetitie doubletten en verenigingsplaatsen 2018

Klik hier voor de eindstanden in de wintercompetitie doubletten.

Verenigingsplaatsen 2018

1

Atlantic Boules 1

Jan Schurink

Richard Smis

2

Atlantic Boules 2

Piet Moret

Roel Mooibroek

3

Ça Roule 1

Jasper Hoebe

Laurent Niechcial

4

Ça Roule 2

Rob Staa

Judith Kater

5

Celeritas 1

Nico Veldman

Oskiyan Batvaganyan

6

De Gouden Gooi 1

Tino Rodriguez

Gerard Schoone

7

De Gouden Gooi 2

Paul Jansson

Marjon Schoone – Molenkamp

8

PCP Zaanstad 1

Aad van der Heide

Wies van Aarst

9

Pétanque Union Kennemerland 1

Roel Claase

Hans Kramer

10

PV De Bouledozers 1

Anneke van Bemmelen

Aert Keja

1e klasse

Vereniging

Captain

Speler 2

1

Atlantic Boules 3

Wim Santhuizen

Johan Mulder

2

Bonne Chance 1

Peter de Vries

Thea van den Ham

3

Ça Roule 3

Peter Kooyman

Elise Haan

4

Ça Roule 4

Jaap Snoek

Coran Bakker

5

Celeritas 2

Henk Dussel

Gerrit de Vente

6

Celeritas 3

Anja van Essen-Ligthart

Anja Dussel-Heijnis

7

Celeritas 4

Antoine van ’t Veer

Marianne Bartels

8

Elza Boules 1

Arie van Kampen

Anne de Haan

9

JdB de Stetters 1

Jaap Stengs

Nel Stengs

10

JdB Onderhands 1

Henk Bakker

Rita Bakker

11

JdB Onderhands 2

Ton Weerden

Karin Schellingerhout

12

JdB Onderhands 3

Jan Kouseband

Pieter van Gemeren

13

JdB Onderhands 4

Patrick de Maaijer

Karin de Maaijer

14

JdB Onderhands 5

Arjan Mennen

Rick van der Steen

15

Odiz Frogs 1

Jan Brouwer

Rietje Stoekenbroek

16

PCP Zaanstad 2

Frans van Deutekom

Babs van Deutekom

17

Purmer Boules 1

Milo de Boer

Marcel Jonker

18

PV De Purmer Boules 2

Ricardo Izquierdo Miras

Piet Bergen

19

PV De Purmer Boules 3

Bob van der Meulen

Jopie van der Meulen

20

PV De Purmer Boules 4

Ragnar Martens

Kirsten Martens

2e klasse

Vereniging

Captain

Speler 2

1

Bonne Chance 2

Karina de Vries-Kleine

Tineke Versteeg

2

Bonne Chance 3

Anja Jagt

Lammert Jagt

3

Bonne Chance 4

Tineke de Later

Tus de Later

4

Ça Roule 5

Rina Leek

Marc Geurtse

5

CDP Boule Plaisir 1

Annemieke Thielemans

Piet Sneek

6

CDP Boule Plaisir 2

Jeanne Hoope

Jannie Biersteker-Bakker

7

CDP Boule Plaisir 3

Hans Schneiter

Toos Beneden

8

Celeritas 5

Jans de Vries-de Bok

Greet Alles-Kuijper

9

Celeritas 6

Jopie Benjamin

Ineke Molenaar

10

JdB De Stetters 2

Ber Kuijs

Loeki Kuijs-Indri

11

JdB De Stetters 3

Cees Bakker

Thea Jansen

12

JdB De Stetters 4

Jan Wester

Berry Suanet

13

JdB Onderhands 6

Klaas Zander

Nico Waij

14

JdB Onderhands 7

Meino Hoep

Adriaan Oostindier

15

JdB Onderhands 8

Boukje Stammes

Teun Groot

16

Les Bohémiens De Pétanque 1

Jaap Zuidervliet

Tarik Baali

17

Odiz Frogs 2

Bep Exalto-Brugman

Marjo Duifs

18

Odiz Frogs 3

Rinus Dragtstra

Joke Dragtstra

19

Odiz Frogs 4

Nikky van Kreel

Marja Mulder-Visser

20

PCP Zaanstad 3

Gerard de Bruyn

Jenny de Bruyn

21

PCP Zaanstad 4

Ben Molenbroek

Lydia Molenbroek

23

PON Schagen 1

Klaas Kossen

Karin Bonsema de Klerk

22

PON Schagen 2

Jaap Oostindiër

Annemarie Kuipers

24

PV De Purmer Boules 5

Guy Chailloux

Arie van der Vorst

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *